Sprzęt oświetleniowy, który całkowicie odmieni Twoją imprezę (wesele, bal, imprezę okolicznościową lub event).

Głowy BEAM SPOT WASH Point PG LED.
Wysokiej jakości urządzenia oparte na potężnej lampie wyładowczej o mocy 280W, która powoduje, że strumień światła jest bardzo intensywny i nawet w gęstym dymie jest doskonale widoczny. Głowy te potrafią wyświetlić łącznie 22 wzory w 13 kolorach i pół-kolorach, posiadają również efekt pryzmy okrągłej i liniowej (powielenie strumienia światła), która potęguje wyświetlany efekt. Stroboskop, zoom, frost, gobo shake, gobo rotation oraz szybkie ruchy PAN i TILT to pozostałe efekty dostępne w tych urządzeniach.

Głowy Showtec Phantom 300 LED Matrix.
Są to matrycowe urządzenia oparte na zestawie 25-ciu 10-cio watowych diod RGBW, które mogą z dużą mocą wyświetlać różne animacje, efekty i napisy. Co w połączeniu z szybkimi i nieograniczonymi ruchami PAN i TILT tworzy niesamowity efekt.

Skanery Robe DJ Scan 250XT.
Renomowanej marki urządzenia oparte na lampie wyładowczej o mocy 250W. Strumień światła jest podobnie jak w głowach bardzo intensywny. Skanery te potrafią wyświetlić 10 rotacyjnych wzorów w 16 kolorach i pół-kolorach, Stroboskop, oraz bardzo szybkie ruchy PAN i TILT to pozostałe funkcje tych urządzeń.

Skanery Eurolight TS7B oraz skanery Showtec Genesis.
Podobnie jak skanery Robe, skanery Eurolight i Showtec posiadają zbliżone funkcje.

Głowy Gobo Light Show.
To nic innego jak urządzenie wyświetlające różne grafiki definiowane prze użytkownika. Potężny LED o mocy 230W jest źródłem światła w tym urządzeniu. Grafiki również mają zmienne kolory. Tych urządzeń używamy do wyświetlania inicjałów Pary Młodej, logotypów firm lub grafik takich jak serca, obrączki i inne.

Sunstipy Showtec Active MK2 750W.
Jedne z najbardziej efektownych urządzeń stosowanych na scenach. Oparte na dziesięciu niezależnie sterowanych lampach żarowych z ciepłym światłem i płynnym wygaszaniem. Podkreślą najważniejsze momenty każdego Eventu.

LED Blindery RGBW 5x10W.
Te blindery dają intensywne światło w dowolnym kolorze, co w połączeniu z możliwością sterowania każdej z 5 diod osobno tworzy bardzo ciekawe efekty.

Reflektory PAR Professional 7x10W.
Dużej mocy LED-owe reflektory dające silny i skupiony strumień Światła. Najlepiej sprawdzają się przy dekorowaniu ścian i sufitów.

Reflektor PAR 30 100W.
Te światła to klasyczne, oparte na tradycyjnej lampie żarowej reflektory. Używamy ich do podświetlenia stołów z góry. Ciepłe żarowe światło powoduje efekt złotych stołów. Sterowane za pomocą Dimmerów BOTEX.

Wytwornice dymu typu hazer marki Antari.
Dają bardzo delikatny i nieprzeszkadzający efekt delikatnej mgiełki, który wielokrotnie podnosi walory efektowe urządzeń oświetleniowych.

Wytwornica ciężkiego dymu Light Show LOW FOG.
Profesjonalna wytwornica ciężkiego dymu (pierwszy taniec) oparta na suchym lodzie. Dym wytwarzany przez to urządzenie jest bardzo gęsty i pozostaje do końca przy podłodze. Efekt po ustalonym czasie zanika bez śladu (brak niepożądanego efektu rozdmuchania dymu do góry).

Profesjonalny sterownik DMX.
Oparty na komputerze o dużej wydajności z podłączonym 23 calowym monitorem dotykowym Iiyama oraz profesionalnym stołem firmy ChamSys – PC Wing Compact. Jest to bardzo wszechstronny i uniwersalny system sterownia światłem. Operator (tzw. ŚWIETLIK) może precyzyjnie sterować ruchem, barwami i efektami podłączonych urządzeń.

Kratownice Alustage oraz Elstar oraz statywy oświetleniowe.
System aluminiowych kratownic Quadro i Duo oraz specjalne statywy do montażu oświetlenia.